zółto czarny w kolorze czarno żółty mała czcionka standardowa czcionka większa czcionka
Dbajmy o bezpieczeństwo własnych dokumentów

Wychodząc naprzeciw aktualnym wymaganiom prawym w zakresie bezpieczeństwa dokumentów zawierających dane osobowe, dane firmowe itp. oraz ograniczenia możliwości pozbywania się dokumentów w sposób nie zapewniający odpowiedniego bezpieczeństwa danych a także dbając o środowisko naturalne dzięki możliwości powtórnego wykorzystania cennego surowca Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mońkach sp. z o.o. rozszerzył działalność o profesjonalne niszczenie dokumentów.
Zapewniamy kompleksową obsługę urzędów, jednostek budżetowych, szkół, przedsiębiorstw, biur rachunkowych, szpitali, przychodni, kancelarii notarialnych a także osób prywatnych.

Usługa profesjonalnego niszczenia dokumentów jest realizowana na nowoczesnej, profesjonalnej niszczarce przemysłowej Kobra Cyclone zgodnie z obowiązującą normą DIN 66399, regulującą wymogi i obowiązki w zakresie bezpiecznego niszczenia dokumentów, gwarantującą 2 i 3 klasę ochrony [ 4 i 5 poziom bezpieczeństwa ], w warunkach zapewniających pełną poufność i bezpieczeństwo procesu niszczenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

ZGKiM Mońki sp. z o.o., ul. Kolejowa 21, 19 – 100 Mońki, tel./faks: 85 716 27 64
tel. 728 911 042, e-mail: niszczenie@zgkimmonki.pl  • Brak aktualnych ofert