zółto czarny w kolorze czarno żółty mała czcionka standardowa czcionka większa czcionka

Aktualności

<< :: 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: >>

UWAGA Od dnia 9 października 2019 roku zmiana rozkładu jazdy linii nr 3 Mońki – Kołodzież – Mońki oraz linii nr 8 Mońki – Kulesze - Mońki

miniaturka Informujemy iż od dnia 9 października 2019 roku ulega zmianie rozkład jazdy przewozów autobusowych na terenie Gminy Mońki. Zmiana rozkładu jazdy dotyczy wyłącznie linii nr 3 Mońki – Kołodzież – Mońki oraz linii nr 8 Mońki – Kulesze – Mońki. Rozkład pozostałych linii autobusowych pozostaje bez zmian.
tekst

czytaj ...

Przewozy autobusowe na terenie Gminy Mońki

miniaturka Od dnia 2 września 2019 roku na terenie Gminy Mońki funkcjonują przewozy autobusowe realizowane w oparciu o Fundusz rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Skarbem Państwa - Wojewodą Podlaskim a Gminą Mońki - Burmistrzem Moniek.

czytaj ...

UWAGA! PRZERWY W DOSTAWACH WODY

miniaturka Informujemy, iż w związku z planowanym remontem ul. PCK oraz związanym z tym remontem sieci i infrastruktury wodociągowo - kanalizacyjnej realizowanej przez ZGKiM Mońki sp. z o.o., w n/w lokalizacji i okresie mogą wystąpić przerwy w dostawie, spadki ciśnienia oraz pogorszenie parametrów dostarczanej wody.

czytaj ...

Uwaga ! Zmiana rozkładu jazdy autobusów szkolnych

miniaturka Informujemy iż w związku ze skróceniem zajęć lekcyjnych spowodowanych upałami od dnia 12 czerwca do dnia 14 czerwca 2019 roku ulega zmianie rozkład odwozów autobusami szkolnymi. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w rozkładzie jazdy.

czytaj ...

Zmiana wielkości cen i stawek opłat

miniaturka Informujemy iż zgodnie z decyzją Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku, Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie nr BI.RET.070.482.2018.TR z dnia 24 kwietnia 2018 roku zatwierdzającą taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Mońki na okres 3 lat, od dnia 18 maja 2019 roku zmianie ulegają wielkości cen i stawek opłat za zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków.

czytaj ...

Informacja o pracy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

miniaturka Informujemy iż Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieszczący się przy ul. Kolejowej 21 [ baza ZGKiM Mońki sp. z o.o. ] w dniu:

20 kwietnia 2019 roku [ Wielka Sobota ]
czynny będzie w godzinach 8.00 – 14.00

1 maja 2019 roku [ środa ]
czynny będzie w godzinach 8.00 – 16.00

czytaj ...

UWAGA !!!! NOWE: Harmonogramy odbioru odpadów na okres od 1 lutego 2019 do 31 grudnia 2019 roku

miniaturka Informujemy iż w okresie od 1 lutego 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku ZGKiM Mońki sp. z o.o. będzie kontynuować realizację usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych na rzecz Gminy Mońki. W związku z niniejszym prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nowymi harmonogramami odbioru odpadów zmieszanych, segregowanych, popiołu oraz bio – odpadów kuchennych, obowiązującymi na terenie Miasta i Gminy Mońki.

czytaj ...

Dbajmy o bezpieczeństwo własnych dokumentów

miniaturka Wychodząc naprzeciw aktualnym wymaganiom prawym w zakresie bezpieczeństwa dokumentów zawierających dane osobowe, dane firmowe itp. oraz ograniczenia możliwości pozbywania się dokumentów w sposób nie zapewniający odpowiedniego bezpieczeństwa danych a także dbając o środowisko naturalne dzięki możliwości powtórnego wykorzystania cennego surowca Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mońkach sp. z o.o. rozszerzył działalność o profesjonalne niszczenie dokumentów.

czytaj ...

... Dzisiaj jest czwartek,
17 października 2019 r.
290 dzień roku